Kvalitní záruční i pozáruční servis

Vedoucí servisního oddělení

Vedoucí servisního oddělní
Jan Rylko
+420 603 156 783
rylko@motorgear.cz

Technická podpora

Technická podpora
Martin Tománek
+420 733 623 743
tomanek@motorgear.cz

Technická podpora

Technická podpora
Michal Lacko
+420 731 608 185
lackomicihal@motorgear.cz

Rychlost

Nefunguje to? Zavolejte nám na dispečink a my u Vás budeme do 24 hodin, včetně svátků a víkendů. Díky pojízdným dílnám Mercedes Sprinter s plným servisním vybavením opravíme standardní převodovky přímo u Vás ve firmě a není tak potřeba převozu pohonu.

Pravidelné kontroly

Mezi standardní nabídku služeb patří preventivní kontroly, které pomáhají zabránit vážnějším poruchám. Součástí kontroly je odborné posouzení stavu pohonu, hladin maziv, těsnost zařízení apod. V neposlední řadě provádíme i laboratorní rozbor maziva. Tyto pravidelné kontroly Vám ušetří nemalý finanční obnos a především prodlužují životnost strojů.

Záruční a pozaruční servis

Zajišťujeme servis převodovek nejen v záruční, ale i pozáruční době. Posoudíme stav poškozeného pohonu zdarma před jeho opravou a vyčíslíme Vám náklady na jeho opravu a to nejen u zařízení z našeho sortimentu. To vše v co nejkratším čase. Myslíme na to, že každé pozastavení provozu stojí nemalé finanční prostředky.

Odbornost & Technické zázemí

Dbáme na specializaci a vzdělání našich servisních techniků. Dlouholeté zkušenosti spolu s pravidelnými školeními pomáhají technikům odvádět tu nejlepší práci. Jsme jediným certifikovaným partnerem pro převodovky Siemens-Flender v České republice.

Dispečink:    +420 556 843 222