ZKUŠEBNA PRO ELEKTROMOTORY

31.10.2018

Speciální zkušebna pro elektromotory a převodovky nám pomáhá odvádět ještě lepší a efektivnější práci.

Požadavky našich zákazníků stoupají na náročnosti a našim cílem je plnit jejich potřeby na 100%! Což v praxi znamená, že se musíme stále posouvat dál, jedním z takovýchto kroků kupředu bylo také zařízení zkušebny, díky které můžeme rychleji identifikovat příčinu problému pohonu.

Momentálně disponujeme vybavením a hlavně proškolenými zaměstnanci, díky kterým jsme schopni provádět bezdemontážní diagnostiku, vibrodiagnostiku, tribodiagnostiku a thermovizi s tím, že v budoucnu budeme naše služby rozšiřovat.

 

Vibrodiagnostika

29.10.2018

Naši servisní technici absolvovali školení na diagnostiku vibrací.

Školení bylo zaměřeno na vibrace ložisek a pohonů. Díky novým poznatkům budeme schopni lépe vyhodnotit závady a předcházet různým vážným poruchám pohonu a poškození zařízení. Posoudíme stav Vašeho zařízení přímo u Vás a to za plného provozu.

 

Vibrodiagnostická měření:

- Nevyváženost

- Mechanické uvolnění

- Nesouosost

- Vadné ložisko

- Zahrnuje normu ISO 10816-3

VALMEZ CUP 2018

02.10.2018

Firma Motor-Gear, a.s. se zúčastnila v pátek 21. září 2018 ve Valašském Meziříčí 12. ročníku turnaje firem.

Ve slunném pátečním odpoledni a v moderním fotbalovém areálu Valašského Meziříčí, čekalo naší firmu Motor-Gear, a.s. hned šest zápasů v základní skupině. Celkový počet zúčastněných firem vyšplhal na číslo čtyřiadvacet a postupový klíč ze skupiny byl takový, že ze tří skupin postupovaly první týmy, společně s jedním nejlepším mužstvem ze druhého místa. Naším hráčům se do semifinálových klání postoupit nedopařilo, ovšem na turnaji zanechali velice dobrý dojem, když se umístili v TOP ten - mezi nejlepšími desíti celky. Jedno prvenství naše firma přeci jen získala, a to za neúnavně podporující a skvělý FANKLUB!


Turnaje se zúčastnilo více, jak dvacet firem a podniků nejen z okolí Zlínské kraje. ,,Do turnaje jsme nastupovali tzv. ze startu, bez taktické přípravy. Značná odpovědnost, ale také nervozita, svazovala hráčům nohy při neproměňování brankových příležitostí hned v úvodním utkání. Na druhé straně však někteří kolegové překvapili, snad i sami sebe, předvedeným fotbalovým uměním. Jsme s premiérovým fotbalovým představením spokojeni a těšíme se na příští ročník.“ Dodal závěrem manager teamu Mojmír Lacko.

 

Výsledky turnaje:

MOTOR-GEAR vs. Hajdik 0:1

Baur.Formsch. vs. MOTOR-GEAR 0:2

MOTOR-GEAR vs. Eco Engineering 7:0

MOTOR-GEAR vs. Morava Okno 1:1

Henniges Hranice vs. MOTOR-GEAR 1:1

Robe Lighting vs. MOTOR-GEAR 0:0

FIA European Truck Racing Championship – Most 2018

11.09.2018

Podpořili jsme tým Buggyra při závodech tahačů v Mostě.

První záříjový víkend navštívili někteří z našich kolegů seriál ME tahačů v Mostě, kde společně podpořili tým Buggyra v čele s Adamem Lackem! Celý víkend se nesl již tradičně v duchu skvělých výkonů Adama! Hned třikrát během víkendu stál na stupních vítězů, a celkově získal 52 bodů z celkových 60 ti možných! Tímto ještě jedenou gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů!

FIRMA MOTOR-GEAR SE ZÚČASTNÍ TURNAJE – VALMEZ CUP 2018

14.08.2018

Zaměstnanci firmy Motor-Gear, a.s. se zúčastní fotbalového turnaje firem, který se uskuteční v pátek 21.září 2018 ve Valašském Meziříčí. Již tradiční podzimní turnaj se letos uskuteční po dvanácté.

Turnaje se zúčastní více, jak dvacet firem a podniků nejen z okolí Zlínské kraje. ,,Podle poznatků z minulých let jsme přesvědčeni, že toto neformální setkání zástupců podnikatelských subjektů je dobrou cestou pro nastartování či upevnění snadnější komunikace mezi místními (regionálními) firmami v běžném životě,“ dodává pořadatel turnaje.

Program turnaje:
12:45 hodin – slavnostní zahájení turnaje
13:00 hodin – první utkání turnaje
19:00 hodin – finálové utkání turnaje
19:30 hodin – vyhlášení výsledků

 

Fotbalový areál TJ Valašské Meziříčí

EXPO Lesní lom 2018

25.06.2018

Děkujeme za návštěvu našeho stánku na 12. Mezinárodním demonstračním veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Lesní lom 2018.

Mimo jiné, součástí naší expozice byla také středeční autogramiáda Adama LACKA, Mistra Evropy v závodech tahačů!
Tato středeční "akce" rozhodně zaujala. Přítomní návštěvníci a mj. také vystavovatele měli jedinečnou možnost získat podpis závodníka týmu Buggyra a také vyfotit se s TATROU Martina Kolomého, účastníka letošní rally Dakar 2018!

 

Fotografie naleznete zde

Exkluzivní možnost setkání s Mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem!

11.06.2018

U příležitosti EXPO Lesní lom 2018 Vás firma MOTOR-GEAR a.s. zve k návštěvě své expozice!

Exkluzivní možnost setkání s Mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem! Přijďte nás navštívit!

Ve středu 20.6.2018 proběhne v našem stánku rovněž jeho autogramiáda! 

Týž den si budete moci zblízka prohlédnout závodní speciál TATRA, účastníka letošní rally Dakar 2018, Martina Kolomého.

Pozvánka na EXPO Lesní lom 2018

02.05.2018

Navštivte nás na XII. Mezinárodním demonstračním veletrhu EXPO 2018 ve dnech 19. - 21. června 2018 v kamenolomu Lesní lom. Těšíme se na Vás!

Důležité upozornění – všichni návštěvníci veletrhu jsou povinni používat ochranou přilbu! Možno zapůjčit za poplatek na místě.

Veletrh EXPO Lesní lom 2018

  • je absolutně unikátní veletrh svého druhu v České republice,
  • umístěný přímo v lomu,
  • celková výstavní plocha přesahuje 70 000 m²,
  • předpokládá se více jak 140 vysavovatelů z celé Evropy a více jak 10 000 návštěvníků.
  • podrobnější informace
  • Kudy se dostanete na EXPO Lesní lom 2018 mapa